• 18.08.2022

Düsseldorf'ta düzenlenen, boru üretimi ve boru işleme teknolojiler alanında dünyaca ünlü bir çok firmayı müşterileri ile bir araya getiren Tube Show 2022 fuarında, 40 yılı aşkın süredir Türkiye yetkili satış temsilciliğini yaptığımız dünyaca ünlü HSS ve TCT elmas uçlu daire testere üreticisi Kinkelder ile birlikte misafirlermizi ağırladık.

Boru kesme teknolojileri alanında profesyönel çözümler sunan Kinkelder ile birlikte HSS ve TCT elmas uçlu daire testere talepleriyle standımızı ziyaret eden üreticilerimiz ile bir araya gelip yeni iş ortaklıkları kurarak Kinkelder kalitesini bir çok yeni firmaya ulaştırmayı başardık.

Yine 40 yılı aşkın süredir Türkiye yetkili satış temsilciliğini yaptığımız, CNC daire testere boru ve profil kesme, CNC lazer boru ve profil kesme, CNC boru ve profil bükme ve çift taraflı boy tamamlama ve pahkırma tezgahları konusunda alanında uzman üretici olan SOCO ile birlikte misafirlerimize yeni teknolojilerimizi anlattık. 

İleri teknolojiye sahip SOCO tezgahların satışı konusunda yeni firmalar ile anlaşmalar sağlayıp SOCO kalitesinin ülkemizdeki bir çok yeni firmaya ulaştırma şansına sahip olduk. 

 

Son Yazılar

Kategoriler