• 26.06.2022

MAKTEK AVRASYA 2022 7. Uluslararası Takım Tezgahları, 26 Eylül – 1 Ekim 2022 tarihleri arasında Istanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştiriliyor olacak.

Takım tezgahları üretici ve satıcılarının ziyaretçileri ile buluşacağı bu fuarda, CNC takım tezgahları CAD / CAM / CAE & PLM Yazılımları, CNC Kontrol Sistemleri, CNC ve Üniversal Talaşlı İmalat Makineleri, Endüstri 4.0 ve IIoT Sistemleri,  Isıl İşlem Donanımları, İlgili Meslek Kuruluşları, Kamu Kurumları ve Üniversiteler, Kaynak Kesme Ekipmanları, Kaynak Makineleri ve Yedek Parçalar, Kesici ve Tutucu Takımlar, Otomasyon Sistemleri, Ölçüm, Kalite Kontrol ve Test Cihazları, Robotik Sac İşleme Makineleri, Sektörel Yayınlar, Taşıma Sistemleri, Yağlama ve Soğutma Sistemleri gibi bir çok ürün grubu sergileniyor olacak.

Özka Fabrika Malzemeleri ve Takım Sanayi Limited Şirketi olarak 42 Yıldır yetkili satıcılığını yaptığımız Tayvan menşeili SOCO marka CNC daire testere kesme tezgahları, CNC boru bükme tezgahları, CNC boru ve profil lazer kesme tezgahları, CNC sac lazer kesme tezgahları, boy tamamlama ve pah kırma tezgahlarını değerli ziyaretçilerle buluşturacağız. Ayrıca  30 yılı aşkındır yetkili satıcılığını yaptığımız Hollanda menşeili Kinkelder HSS Daire testereler, Kinkelder TCT elmas uçlu ve sermet uçlu daire testereler ile birlikte Amerika menşeili DoALL bi-metal şerit testereler, DoALL TCT elmas uçlu şerit testereler ve Almanya menşeili LUBKA yağlama ve soğutma sıvılarını da sergiliyor olacağız.

Detaylar : Fuar Web Sitesi İçin Tıklayın

Latest Posts

Categories